Mad Day – Truck Distance Game از آن دسته بازی های انیمیشنی اکشن و هیجان انگیز اندرویدی است. داستان بازی به این ترتیب است که گروهی مبارز علیه بیگانگانی که به زمین تجاوز کرده اند و با تمام قوا آماده شده اند تا در یک عملیات عظیم ‌و بزرگ آنها را متلاشی کنند.
شما نیز در این نبرد حضور دارید با دقت و با به کار گیری تجهیزات مختلف بازی به پیروزی در این نبرد نزدیک شوید. در این بازی شما ماشین جنگی خود را در ابتدا از بین ۴ماشین انتخاب می کنید که هرچه به مراحل بالاتری می روید ماشین ها پیشرفته تر می شوند و می توانید آن را ارتقا دهید، همچنین می توانید سلاح ها و لباس های خود را سفارشی کنید و تجهیزاتش را سفارشی کنید. اجرای بازی بصورت آنلاین است و شما می توانید بازی را به همراه دوستان خود اجرا کنید. تمام سکه هایی که در بر سر راهتان قرار دارند را جمع آوری کنید، شجاعت رو به رو شدن با بیگانگان را دارید؟ آیا می توانید زمین را از حجوم آنها نجات دهید؟

دانلود Mad Day - Truck Distance Game 1.4.3 - بازی اکشن اندروید

این گیم پلی اعتیاد آور و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Ace Viral بصورت کاملا رایگان می باشد و برای اجرای بازی نیاز به اتصال اینترنتی دارید. این بازی جذاب تا به امروز طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده و با اینکه مدت کوتاهی از انتشار آن می گذرد توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۷  از ۵ را بدست آورد. گرافیک بازی مذکور بسیار ساده و دوست داشتنی است و محیط بازی نیز طوری طراحی شده است که براحتی می توانید در جریان بازی قرار بگیرید. تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۰٫۳ به بالا می توانند بازی را برروی دستگاه خود اجرا کنند، اگر شما نیز از طرفداران بازی های اکشن هستید به جمع بیش از ۵ میلیون کاربری بپیوندید که تا به امروز بازی را دانلود کرده اند. لازم به ذکر است بازی Mad Day – Truck Distance Game برای سنین بالای ۷ سال مناسب می باشد.