MMX Hill Climb  یک بازی ریسینگ مبتنی بر فیزیک است که به صورت رایگان توسط تیم Hutch Games در مارکت اندروید منتشر شده است. این بازی طرفداران زیادی را در گوگل پلی جذب کرده به طوری که تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده و توانسته امتیاز ۴٫۵ از ۵ را در این مارکت کسب کند.

بازی MMX Hill Climb شامل مراحل مختلف چالش انگیزی میباشد. هر مرحله شامل یک مسیر با انواع موانع مختلف است. شما با انتخاب اتومبیل خود در ابتدای بازی، مسابقه را شروع میکنید و باید در حداقل زمان به خط پایان برسید. از تپه ها صعود و از روی پل ها و حلقه ها عبور کنید. مقدار انرژی و سوخت شما در بالای صفحه نمایش داده میشود و باید به آن توجه کنید.

دانلود MMX Hill Climb 1.0.12797 - بازی مسابقات تپه نوردی برای اندروید + مود

کنترل ماشین با استفاده از دو کنترلر لمسی انجام میشود که کار ترمز و گاز را انجام میدهند. محیط های مختلفی برای اجرا وجود دارد که بازی را از حالت خسته کننده خارج میکند. با کسب امتیاز میتوانید رتبه خود را بالا ببرید. همچنین در طی بازی ماشین های جدید را آنلاک کنید و یا مهارت های اتومبیل ها را ارتقا دهید.

اکنون جدیدترین نسخه بازی MMX Hill Climb را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم. آنرا به دوستان خود معرفی کنید و با آنان به رقابت بپردازید.