The Nun از سری بازی های آرکید و ترسناک اندرویدی است. راهبه در حال اجرای یکی از مراسمات مذهبی است و شما نباید در این مراسم حتما حضور داشته باشید ، اما کاری نکنید که باعث جلب توجه شما در این مراسم شود، او همه چیز را می شنود و کاملا به همه چیز آگاه است پس حسابی حواستان را جمع کنید که باعث خشم او و جلب توجه او نشوید. راه های جدید را برای کشف پازل های متفاوت امتحان کنید، شما باید از این مدرسه ی شیطانی فرارکنید و مدرسه ی بزرگ را کشف کنید و به انجا برسید، در این راه با چالش های زیادی رو به رو هستید پس حسابی حواستان را جمع کنید که در این مسیر پر پیچ و خم شکست نخورید.

بازی The Nun 1.0.5 - بازی اکشن ترسناک برای اندروید

بازی جذاب و ترسناک The Nun برای دستگاه هایی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان ارائه شده است و تا به امروز بیش از ۵۰ هزاربار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است. از نقاط قوت آن می توان به گرافیک فوق العاده و صدگذاری مهیج آن اشاره کرد و همانطور که اشاره کردیم بازی رایگان بوده و بصورت آفلاین نیز می توانید آن را اجرا کنید.

استودیوی بازی سازی Keplerians ، بازی مذکور را به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی ارائه کرده است و به کاربران توصیه کرده که اگر می خواهید جذابیت بازی بای دوچندان شود بازی را به همراه هدفون انجام دهید تا ترس آن برایتان چند برابر شود.