Vietnam War Platoons یکی از بازی های فوق العاده جذاب استراتژیکی اندروید است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. داستان بازی از این قرار است که شما باید دانش استراتژیک تاریخی خود را بر روی جنگ ویتنام تست و اجرا کنید. هر انچه را که دارید برای پیروز شدن در این جنگ بکار ببرید و با تمام وجود تلاش کنید که در این جنگ پیروز شوید و دستاوردهای خود را افزایش دهید.از منابعی را که بدست می آورید برای تشکیل شهر خود استفاده کنید و سعی کنید  شهر خود را گسترش دهید و امکانات آن را ارتقا دهید. مکان های جدید را پیدا کنید و باز پس چالش ها و ماجراجویی هایی که پیش رو دارید به خوبی بر بیایید.

دانلود Vietnam War Platoons 2018.7.6 - بازی استراتژیکی ارتش ویتنام اندروید

در تمام این مدت یک نقشه ی راهنما در اختیار شما است ، سعی کنیدحتما از آن استفاده کنید. از طرفی شما باید با دیگر کاربران رقابت کنید و به یکی از کاربران ویژه تبدیل شوید. مخازن جنگی و تمامی ادوات جنگی دشمن را پیدا کنید و تمامی آنها را غارت کنید تا بتوانید منابع و ذخایر خود را افزایش دهید. برای اجرای نقشه های خود با دیگر سران به بحث های دیپلماتیک بپردازید.

گیم پلی رایگان و صداگذاری مهیج و گرافیک فوق العاده بی نظیر بازی از ویژگی های خیلی خوب آن است و شما بصورت کاملا رایگان می توانید بازی را دانلود کنید اما برای اجرای بازی باید به اینترنت دسترسی کامل داشته باشید. استودیوی بازی سازی Erepublik Labs تا به امروز طرفدارن زیادی را برای بازی Vietnam War Platoons جلب کرده است بطوریکه تا به امروز بیش از چندهزار بار دانلود و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص دهید. برای پیروز شدن در جنگ و نشان دادن مهارت های جنگی خود برای کنترل نیروهای نظامی وارد بازی شوید و از اجرای آن لذت ببرید.