LastCraft Survival نام یکی از بازی های اکشن و سه بعدی اندرویدی است. شما باید برای نجات خود تلاش کنید و تمامی دشمنانی که بر سر راه شما قراردارند را از بین ببرید، خودتان یک سلاح بسازید و با زامبی ها و دیگر هیولاهایی که زمین را تسخیر کرده اند مبارزه کنید. یاد بگیرید که چطور سلاح های کشنده بسازید و در تمامی مبارزات خود زره پوش به میدان بروید که شانس زنده ماندن خود را افزایش دهید. سعی کنید تیرانداز خوب باشید تا شانس زنده ماندن شما بیشتر شود.

دانلود LastCraft Survival 1.10.4 - بازی اکشن آخرین بقا اندروید

یکی از ویژگی های خوب این بازی اجرای آن بصورت چند نفره و تک نفره است و اینکه هرچه بیشتر سعی کنید زنده بمانید، تجربیات بیشتری بدست خواهید آورد و می توانید سطح خود را ارتقا دهید و از امکانات بیشتری در طول بازی برخوردار شوید. بازی مذکور بصورت رایگان برای شما ارائه شده است اما همانطور که می دانید برای اجرا شما باید به اینترنت دسترسی کامل داشته باشید. از دیگر ویژگی های بازی مذکور ، گرافیک فوق العاده زیبای آن است که جذابیت بازی را تا حد بسیار زیادی چندین برابر کرده است، محیط بازی بسیار ساده و واقع گرایانه طراحی شده

بازی منحصر بفرد LastCraft Survival توسط استودیوی بازی سازی Pixel Gun 3D برای افراد ۷ سال به بالا طراحی و عرضه شده است و بر روی تمامی دستگاه های اندرویدیبا اندروید ۴۱ به بالا قابل اجرا است، با اینکه مدت کمی از انتشار این نسخه ی بازی می گذرد توانسته امتیاز خوب ۴٫۳ از ۵ را بدست آورد و بیش از ۵۰۰ هزار بار در سرتاسر جهان ، دانلود و اجرا شده است. چقدرحاضرید برای زنده ماندن تلاش کنید؟