Bigfoot Monster Hunter بازی ترسناک و هیجان انگیز از دسته بازی های شبیه ساز میباشد که توسط استودیوی OneTonGames در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را در این مارکت از سوی کاربران سراسر جهان کسب کند.

ماجرای بازی Bigfoot Monster Hunter از این قرار است که شایعاتی در شهر شنیده شده که بسیاری از مردم برای یافتن هیولای پاگنده به اعماق جنگل های ترسناک رفته اند ولی هیچ کدام زنده برنگشتند. اکنون شما به عنوان شخصیت اصلی بازی که یک شکارچی بسیار شجاع است، این ماجراجویی خطرناک را آغاز میکنید. شما تجهیزاتی مانند دوربین، تله، تفنگ شکاری و چراغ قوه در اختیار دارید که در را به آنها احتیاج پیدا خواهید کرد. هدف شما پیدا و نابود کردن هیولای بزرگ جنگل است. پس تجهیزات خود را بردارید و پا به جنگل پر رمز و راز بگذارید.

دانلود Bigfoot Monster Hunter 1.9 – بازی شکارچی هیولا برای اندروید + مود

این هیولا قبلا بسیاری از مردم را کشته است پس باید خیلی مراقب باشید. با دوربین به اطراف نگاه کنید و مراقب حمله از پشت نیز باشید. بنابراین اگر شما طرفدار بازی های شکار و شبیه سازی های شکار هستید، اگر می خواهید موجودی اسرارآمیز را شکار کنید و به عنوان یک شکارچی شجاع شناخته شوید Bigfoot Monster Hunter پیشنهاد مناسبی برای شماست.