Line Physics Draw Lines to Solve Puzzles از سری بازی های پازلی اندروید است که برای افراد بالای ۳  سال طراحی شده است. ماجرا از این قرار است که شما وارد یک دنیای مهیج می شوید و از همان ابتدا ماموریت هایی به شما داده می شود و شما باید سعی کنید که تمامی آنها را بدرستی پشت سر بگذارید تا بتوانید به مرحله ی بعدی صعود کنید. در چند حالت مختلف می توانید بازی را اجرا کنید و می باید ۲۰۰ مرحله ی جذاب و سرگرم کننده را پشت سر بگذارید تا قهرمان بازی شوید.

دانلود Line Physics Draw Lines to Solve Puzzles 1.6 - بازی پازلی اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Brain Training Games Dev برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۷ از ۵ را بدست آورد. از ویژگی های جذاب بازی مذکور می توان به انتخاب نموندن شخصیت دلخواه خود برای ادامه دادن بازی اشاره کرد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Line Physics Draw Lines to Solve Puzzles  می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های پازلی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.