Stormfall: Saga of Survival از سری بازی های ماجراجویی اندروید است که برای افراد بالای ۱۶ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که شما به خداوند طوفان خیانت می کنید و از فرمان او سرپیچی می کنید و او نیز شما را به یک سرزمین مرموز و خطرناک تبعید می کند و شما باید در این سرزمین برای زنده ماندن و جان سالم به در بردن از شر بلایای طبیعی و همچنین حمله ی حیوانات و دیگر جانداران تلاش کنید و تا می توانید منابع طبیعی را برای زنده ماندن خود جمع آوری کنید.

دانلود Stormfall: Saga of Survival 1.14.7 - بازی حماسه بقاء برای اندروید

باید تا جایی که می توانید به دنبال غذا در مکان های مختلف بگردید و در این سرزمین پر از سحر و جادو بتوانید زنده بمانید و زندگی کنید و از نفرین پروردگار طوفان جان سالم به در ببرید. برای اینکه در امان بمانید یکسری پناهگاه برای خود بسازید و از تمامی سلاح هایی که در اختیار شماست می توانید برای حفظ جان خود در برابر حملات دیگر موجودات استفاده کنید. سعی کنید به مکان های مختلف بروید تا شانس زنده ماندن شما بیشتر شود.

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Plarium Global Ltd برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و جذاب و همچنین صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۳٫۹ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Stormfall: Saga of Survival می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و  اما شما برای اجرای بازی مذکور نیاز به اتصال اینترنت دارید. اگر شما از طرفداران بازی های ماجرایی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. چقدر حاضرید برای بقای خود تلاش کنید؟