Battlemist Clash of Towers از سری بازی های استراتزیک اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که  تمام جهانیان در حال جنگ هستند و شما باید از قلعه و منطقه ی خود محافظت کنید، ارتشی نیرومند تشکیل دهید و به نبرد با دشمنان بپردازید. در ۱۰ سطح مختلف بازی را انجام دهید و در شرایط آب و هوایی متعدد به نبرد با دشمنان خود بپردازید، ۶ نوع ترکیبات نظامی متفاوت را تشکیل دهید تا بتوانید قلعه های خود را گسترش دهید. شما می توانید بازی در سه سطح مختلف آسان، متوسط و سخت بازی کنید. از آتش اژدها ها برای نبردهای خود استفاده کنید.
دانلود Battlemist Clash of Towers 1.4 - بازی استراتژیکی جدید اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی CasualGameStudio برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۲٫۳٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک فوق العاده زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب  Battlemist Clash of Towers می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های استراتژیک هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که با دیگر ملت ها مبارزه کنید؟