Hags Castle از سری بازی های اکشن اندروید است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که  شما در یک قلعه هستید و حال باید راهی برای خارج شدن از قلعه پیدا کنید در این راه با هیولاها ، اژدها ها و باتلاق های عجیب و مرموز و همچنین ترفند های شیطانی خانوم Hags رو به رو خواهید شد که باید سعی کنید از آنها نجات پیدا کنید. یکی از راه هایی که شما می توانید خود را نجات دهید پیدا کردن سیاه چاله ها است و اینکه بتوانید جادوهای شیطانی خانوم Hags را شکست دهید. بازی مذکور دارای ۲۵ مرحله ی جذاب است که هرچه به مراحل بالاتر می روید باید از سد مشکلات دشوارتری عبور کنید.
دانلود Hags Castle 1.0 - بازی اکشن قلعه هگز اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Switchpilotبرای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و منتشر شده است.گرافیک فوق العاده ی سه بعدی و صداگذاری مهیج آن باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. با وجود اینکه چند ساعتی از انتشار آخرین نسخه ی بازی می گذرد اما بیش از چند میلیون بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Hags Castle می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های اکشن هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.  اینبازی با قیمت ۰٫۹۹ دلار در مارکت های اندرویدی ارائه شده است اما شما می توانید آن را بصورت رایگان از وب سایت اندرویدکده دریافت کنید.  آماده اید که جادوهای شیطانی خانوم Hags را شکست دهید و از قلعه فرار کنید؟