Luca: The Dreamer از سری بازی های ماجراجویی اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرای بازی در باره ی یک توپ فوتبال به اسم Luca که هنگامی که بچه ها در حال بازی کردن با او هستند او به یک پنجره ی برخورد می کند و سر و صورتش زخمی می شود و هنگامی که به درون خانه می افتد، تلوزیون بطور اتفاقی در هرحال پخش مسابقات فوتبال است و او لوکا عاشق مسابقات فوتبال می شود و می خواهد خود را به مسابقات برساند و توپی باشد که در مسابقات فینال از او استفاده می کنند اما او راه پرپیچ و خمی را پیش رو دارد.
دانلود Luca: The Dreamer 2.0 - بازی توپ لوکا اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Creasaur برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۵٫۰ به بالا طراحی و  منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از چند بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۵ از ۵ را بدست آورد. توجه داشته باشی که بازی تنها ۲ روز است که ارائه شده است.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Luca: The Dreamer  می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. بخاطر داشته باشید که شما برای اجرای بازی نیاز به دانلود فایل دیتای آن دارید و اینکه بازی مذکور با قیمت ۲٫۹۹ دلار در مارکت های اندرویدی ارائه شده است اما شما می توانید آن را بصورت رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود کنید. آماده اید که  در این راه پر پیچ و خم به لوکا کمک کنید که با بازی فینال مسابقات فوتبال برسد؟