Dinosaur Hunt PvP از سری بازی های اکشن اندروید است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که شما به دوران ما قبل تاریخ می روید و در آنجا باید به شکار دایناسورها در مکان های مختلف بپردازید و با اسلحه هایی که در اختیار شما هستند به آنها حمله کنید. اسلحه هایی که در اختیار شما هستند مجموعه ای از سلاح های مدرن و سنتی می باشند که بوسیله ی آنها می توانید تمامی دایناسورها را از بین ببرید. یکی از ماموریت های شما این است که بتوانید دایناسورها را شکار کنید البته باید حواستات را جمع کنید که دیگر شکارچیان آنها را از بین نبرند. در یک محیط واقعی به شکار دایناسورها بروید و آنها را شکار کنید.

دانلود Dinosaur Hunt PvP 1.3 - بازی اکشن شکار دایناسور اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازیCoveTech Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک فوق العاده ی سه بعدی و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است بطوریکه بیش از ۱ میلیون بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Dinosaur Hunt PvP  می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های اکشن  هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که بعنوان یک شکارچی حرفه ای دایناسور وارد بازی شوید؟