Big Company: Skytopia | Sky City Simulation از سری بازی های شبیه سازی اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که شما با چن تن از دانشمندان معروف می خواهید یک شهر شناور در آسمان را بسازید و یک انقلاب صنعتی در آسمان ها راه اندازی کنید،  محصولات جدید تولید کنید و آنها را بفروشید، کارخانه ها و فروشگاه های بزرگ بسازید تا بتوانید یک تجارت بزرگ در شهر آسمانی خود به راه بیاندازید. با سودی که بدست می آورید شهر خود را گسترش دهید و امکانات آن را بیشتر کنید و شهر خود را تزیین کنید تا به موفق ترین و برترین کارآفرین تبدیل شوید.

دانلود Big Company: Skytopia | Sky City Simulation 2.8.3222 - بازی شبیه سازی اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Goodgame Studios برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از چندین هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوبی را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اما شما برای اجرای بازی مذکور نیاز به اینترنت دارید و باید با دیگر کاربران در سرتاسر جهان به رقابت بپردازید. اگر شما از طرفداران بازی های شبیه سازی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که شهر زیبای خود را طراحی کنید و آن را گسترش دهید؟