Hidden Object – Mystery Trackers: Queen of Hearts از سری بازی های کژوال اندروید است که برای افراد بالای۷ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که یک بیماری مرموز و نا شناخته در شهر برایفیلد باعث بیماری مردم شده است و مردم پس از مبتلا به شدن به آن به هیولاهای وحشتناک تبدیل می شوند و در حال تخریب کردن و نابودی شهر هستند. حال شما باید به شهر بروید و با انجام دادن ماموریت هایی که به عهده ی شما گذاشته می شود مردم و شهر را نجات دهید. ماسک را برروز صورت خود بزنید و وارد شهر شوید بر سر سراه شما پازل ها و مینی گیم هایی بر سر راه شما قرار دارند که باعث می شوند بتوانید منشا این ویروس ها را پیدا کنید و مردم را نجات دهید.

دانلود Hidden Object - Mystery Trackers: Queen of Hearts 1.0.0 - بازی ماجراجویی برای اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Big Fish Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۵٫۰به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک فوق العاده و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۲ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Hidden Object – Mystery Trackers: Queen of Hearts می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های کژوال هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آیا شجاعت وارد شدن به شهر و نجات مردم را دارید؟