Fruit Master از سری بازی های آرکید اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرا از این قرار است که میوه هایی در اختیار شما قرار می گیرند و شما باید با تکه تکه کردن آنها آبمیوه های خوشمزه درست کنید. میوه ها را برش بزنید تا براحتی بتوانید از آنها برای آبمیوه گیری استفاده کنید. سعی کنید تمام میوه هایی که به سمت شما پرتاب می شوند را به نصف کنید که آبمیوه های خوشمزه تری درست کنید. شما با ۱۰۰ مرحله ی جذاب و هیجان انگیز رو به رو هستید که هر یک دارای جذابیت خاصی هستند.

دانلود Fruit Master 1.0.1 - بازی رقابتی برش میوه اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Ketchapp برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۰٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Fruit Master  می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های آرکید هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.