Dreamare از سری بازی های ماجراجویی اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرا از این قرار است که شما بعنوان دختری به نام دیکا وارد یک جنگل خیالی و مرموز می شوید و حال می خواهید تمام سعی خود را بکنید که از این دنیای خالی خلاص شده و به دینای واقعی برگردید ، اما با چالش ها و مشکلات و اتفاقات زیادی روبه رو خواهید شد که باید همه ی را پشت سر بگذارید. تمام حواستان را جمع کنید که سر نخ هایی را که بدست می آورید بخاطر داشته باشید که از آنها بدرستی استفاده کنید.
دانلود Dreamare 1.2.0 - بازی ماجراجویی تخیلی اندروید
این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی  Visum Studio برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک فوق العاده زیبای HD و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از چندین میلیون  بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۸ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Dreamare می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که از این دنیای مرموز و خیالی به دنیای واقعی بیاید؟