با اپلیکیشن فرمون می تونید به راحتی خلافی خودتونو استعلام و پرداخت کنید. علاوه بر این استعلام نمره منفی گواهینامه، هشدار طرح ترافیک و طرح زوج و فرد و از همه مهمتر ارزش گذاری خودرو هم داره!


دانلود Build A Truck -Duck Duck Moose 1.2 – بازی ساخت کامیون برای اندروید

Build A Truck -Duck Duck Moose نام یکی از بهترین بازی های اندروید در سبک بازی های ماشین سواری و بازی های مسابقه ای می باشد. این بازی را کمپانی بازی سازی Duck Duck Moose برای اندروید ساخته است. بازی Build A ...

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
Build A Truck -Duck Duck Moose نام یکی از بهترین بازی های اندروید در سبک بازی های ماشین سواری و بازی های مسابقه ای می باشد. این بازی را کمپانی بازی سازی Duck Duck Moose برای اندروید ساخته است. بازی Build A Truck -Duck Duck Moose یک تفاوت با دیگر بازی های این دسته دارد. اینکه شما می توانید تغییراتی را در  ماشین ایجاد کنید. البته باید این تغییرات به شکلی باشد که نقاط مثبتی را به ماشین اضافه کند. به طور مثال نباید با تغییرات قوانین فیزیک را نقض کنید.   اگر ترکیبات ماشین را به شکل خوبی عوض کنید، ماشین جدیدی درست می شود که می تواند سرعت و قدرت بالاتری داشته باشد. اما اگر ترکیبات به خوبی چیده نشوند، نمی توانید رقبای خود را از مسیر منحرف کنید. پس توجه داشته باشید که هر تغییری خوب نیست. باید طبق برنامه ریزی پیش بروید. بازی در محیط های متفاوت اجرا خواهد شد که بسیار هیجان انگیز است. به طور مثال جاده هایی که در دل کوهستان وجود دارد بسیار جالب است. در کل این بازی با گرافیک زیبا و صداگذاری خوب می تواند نظر شما را به خود جلب کند. اگر به بازی های ماشین سواری و بازی های خلاقانه علاقه دارید اکنون بازی Build A Truck -Duck Duck Moose را تست کنید.

ویژگی های Build A Truck -Duck Duck Moose

طراحی جالب بازی

گرافیک خوب

امکان ساخت ماشین جدید

تنوع بالای بازی

ماشین سواری در محیط های متفاوت مثل جنگل، مناطق برفی و کوهستان

جابجا کردن اجزا ماشین ها

>
بدون دیدگاه
402
آموزش نصب

    پسورد تمامی فایل ها: www.androidkade.com

    در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید به انجمن سایت مراجعه کنید

تلگرام