Reverse Movie FX PRO – magic video یک برنامه کاربردی از دسته ویدئو و رسانه است که توسط استودیوی Bizo Mobile برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است و توانسته امتیاز ۴٫۶ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند.

برنامه Reverse Movie FX PRO – magic video به شما این امکان را میدهد که ویدیو های خود را معکوس کنید درست مانند یک ترفند جادویی. ابتدا یک ویدیو از کسی ضبط کنید: راه رفتن، نوشیدن آب پرتقال، صحبت کردن یا هر ایده دیگری که به سرتان می آید! پس از آن یک قطعه فیلم مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه شروع را فشار دهید! برنامه ویدئوی شما را معکوس خواهد کرد. ایده های متفاوتی را میتوانید پیاده سازی کنید. نوشیدن آب، پاره کردن کاغذ، ریختن آب از ایده هایی هستند که نتیجه شان دیدنی خواهد شد.

دانلود Reverse Movie FX PRO 1.5.10 برنامه معکوس کردن ویدئو برای اندروید

این کار را امتحان کنید و از نتیجه لذت ببرید. میتوانید به ویدئوی ساخته شده موسیقی اضافه کنید و یا آن را در کنار نسخه اصلی فیلم قرار دهید.

اکنون نسخه آنلاک شده این برنامه به صورت رایگان در اختیار شماست. آنرا دانلود کنید و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. ویدئو های ساخته خودتان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و برنامه Reverse Movie FX PRO – magic video را به آنها معرفی کنید.