Zombie Evil نام یکی از بازی های آرکید – اکشن اندروید می باشد که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی و منتشر شده است. داستان بازی از این قرار است که در سال ۲۰۱۳ دکتر اویل تصمیم می گیرد یک ارتش قدرتمند از زامبی ها بر بروی زمین تشکیل دهد چرا که او معتقد است که زامبی ها نسبت به دیگر موجودات برتری دارند و باید آنها مالکان زمین باشند. برای همین یک ارتش نیرومند از زامبی ها را تشکیل می دهد و با انسان ها وارد یک نبرد تنگاتنگ می شود.  حال نقش شما این است که با زامبی ها مبارزه کنید و آنها را از ین ببرید.

دانلود Zombie Evil 1.20 - بازی اکشن زامبی اویل اندرویداین بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی FT Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۲٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی جذابیت آن را چندین برابر کرده است بطوریکه براحتی ساعت ها شما را سرگرم نگه می دارد. شما در این بازی با ۲۱ نوع زامبی متفاوت روبه رو هستید که باید با استفاده از سلاح ها و مهارت هایی که دارید آنها را از بین ببرید. فراموش نکنید که شما می توانید بازی را در مکان های مختلفی اجرا کنید.

از ویژگی های بازی Zombie Evil  می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد و اینکه بازی مذکور بدون نیاز به اینترنت نیز قابل اجرا است و شما در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. جالب است بدانید که بازی تا به امروز بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده و همچنین توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد.  اگر شما از طرفداران بازی های اکشن و بازی هایی که زامبی ها جزو شخصیت های آنها هستند علاقه دارید، بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد آماده اید که از زمین در برابر حجوم زامبی ها محافظت کنید؟