بار دیگر آمده ایم تا با سبکی جدید از بازی های رقابتی شما عزیزان همراه وب سایت اندروید کده را شگفت زده کنیم. استودیو گیم سازی Dev3abdo بازی تازه ای با نام Rise Up Balloon را برای سیستم عامل های اندروید طراحی و منتشر کرده است. فضای جدید و محیط خلاقانه آن به گونه ای طراحی شده که مناسب همه سنین می باشد و برای نصب کافی ست تا نسخه اندرویدی بالای 3.0 داشته باشید.

دانلود Rise Up Balloon : Challenge Runner 3.1.10 - بازی رقابتی اندروید

در این بازی باید از بادکنکی سفید رنگ که در فضا رها شده محافظت کنید، بادکنک به آرامی به سمت بالا حرکت می کند و این انگشت شماست که سرنوشت اش را تعیین می کند و به هر سمتی هدایت شود حرکت می کند. سالم ماندن بادکنک تا خط پایان مهم ترین وظیفه و ماموریت Rise Up Balloon است.

باید از بر خورد بادکنک با دیواره ها و اجسام جلوگیری کنید چون ترکیدن مساوی با شکست در آن مرحله است. یکی از ویژگی های جالب بازی این است که از همان مراحل اول از چالش ها و ماموریت های بسیار سخت عبور می کنید و مانند دیگر گیم ها از مراحل آسان به سخت شروع نمی شود. فیزیک هوشمندانه و جذاب آن طوری طراحی شده که در مقابل هر مانعی قرار بگیرید وزن و نوع جسم احساس می شود. اگر از علاقه مندان و طرفداران سبک های رقابتی و چالشی می باشید، پیشنهاد وب سایت اندروید کده را از دست ندهید و امیدواریم که نهایت لذت را ببرید و تجربه جدیدی را در کارنامه خود ثبت کنید.