Yatzy Classic از سری بازی های تخته ای اندروید است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که شما تنها باید شانس خود را امتحان کنید و تا ۱۳ دور متوالی تاس بندازید. با هربار تاس انداختن می توانید امتیازات ویژه ای دریافت کنید و به مراحل بالاتری بروید. سعی کنید بهترین امتیاز ممکن را بدست آورید تا در مقابل حریفتان کم نیاورید. برای اینکه بتوانید مهارت خود را افزایش دهید در قسمت بازی انفرادی می توایند تمرین کنید. لازم به ذکر است که شما هم بصوت آفلاین و هم بصورت آنلاین می توانید با حریفان به رقابت بپردازید. بازی مذکور دارای ۳ حالت متفاوت است که شما بر اساس سلیقه ی خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و بازی را شزوع کنید.

دانلود Yatzy Classic 1.04.1 - بازی تخته ای اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Loop Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از چند میلیون بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۷ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب  Yatzy Classic  می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های تخته ای هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. حاضرید شانس خود را امتحان کنید؟