Craft Shooting no rules in war for survival  از سری بازی های اکشن اندروید است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که همانند دیگر سری بازی های بقا شما باید برای زنده ماندن تلاش کنید. شما به دنیایی عجیب وارد می شوید که تمام افرادی که در آنجا هستند برای زنده ماندن می جنگند و شما نیز باید باید برای زنده ماندن تلاش کنید و تمامی رقبا را از بین ببرید. فراموش نکنید که سلاح های قدرتمندی در دست شما است که بوسیله ی آنها می توانید حریفان خود را از بین ببرید و با از بین بردن حریفان بیشتر ، امتیازات بیشتری بدست اورید تا بتوانید قدرت خود و قدرت سلاح هایتان را افزایش دهید. رای جلوگیری از هجوم دشمنان به سمت خود می توانید پل هایی بسازید که انها نتوانند از آنها عبور کنند.

دانلود Craft Shooting no rules in war for survival 4.8.308 - بازی اکشن قاعده جنگ اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی GEODELT LTD برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱ میلیون بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۶ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های اکشن هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که برای بقا تلاش کنید و تمامی رقبا را از بین ببرید؟