Mega Ramp – Oil Tanker Truck Simulator از سری بازی های شبیه سازی اندروید ست که برای افراد بالای ۳ سال طرحی و منتشر شده است. رانندگی در این بازی با رانندگی در بازی های دیگر متفاوت است شما باید بر فراز آسمان ها رانندگی کنید و برای اینکه امتیازات بیشتری را بدست اورید باید با ماشی های دیگر برخورد کنید. شما می توانید هر ماشینی را که دوست دارید انتخاب کرده و از آن استفاده کرده و بر فراز آسمان ها به رانندگی و رقابت با دیگر بازیکنان بپردازید.

دانلود Mega Ramp - Oil Tanker Truck Simulator 1.4 - بازی شبیه ساز کامیون نفتکش اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی  Redcorner Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۵٫۰ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. از ویژگی های خیلی خوب بازی مذکور گرافیک واقع گرایانه ی آن است و همچنین صداگذاری مهیج آن که به شما تجربه ی یک رانندگی واقع را می دهد با اینکه مدت کمی از انتشار آخرین نسخه ی بازی می گذرد اما بیش از ۱۰ هزاربار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است.

از دیگر ویژگی های خوب بازی می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما برای اجرای بازی نیازی به اتصال اینترنت ندارید و در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های شبیه سازی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده ی تجربه ی رانندگی بر فراز آسمان ها هستید؟