Jewel Hunter Lost نوعی بازی جدید و زیبا در سبک پازلی و رقابتی است که توسط استودیو بازی سازی SUPERBOX.INC برای سیستم عامل اندروید طراحی و منتشر شده است. برای نصب این گیم پلی بر روی گوشی و تبلت خود نیاز به نسخه اندرویدی بالای ۴٫۱ دارید و این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن اینترنت برای شروع ضروری نیست و بازی به صورت آنلاین و آفلاین قابل اجراست.

داستان از جایی شروع می شود که معبد به طور کامل از دست رفته و این شمایید به عنوان شخصیت اصلی باید با تلاش های فراوان او را نجات دهید. انواع مختلفی از چالش ها وجود دارد که با حلشان امکانات تازه تری را به دست می آورید که در پیشرفت گیم پلی کمک حالتان است.

دانلود Jewel Hunter Lost Temple 1.0.0 - بازی شکارچی معبد گمشده اندروید

در طول این بازی ماموریت های سرگرم کننده ای به شما سپرده می شود و باید در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برسانید و وارد مراحل بالاتر بشوید. به مانند دیگر بازی های جور چین در اینجا نیز با کنار هم قرار دادن جواهر های هم شکل آنها را از بین ببرید، در ابتدا با سطح ساده رو به رو هستید اما رفته وارد سطوح سختر می شوید.هیچ محدودیتی در کار نخواهد بود پس با خیال راحت سطح ها را کامل کنید. انواع متفاوتی از بوستر و تقویت ها برای کسب امتیاز بیشتر وجود دارد سعی کنید طوری جواهرات را بچینید تا از امکانات فوق العاده بهره مند شوید و سه ستاره را دریافت کنید.

Jewel Hunter Lost یک بازی سراسر هیجان که مناسب همه سنین است، پس دست بکار شوید و از وب سایت اندروید کده آن را دریافت کنید.