Z Day Hearts of Heroes از سری بازی های استراتژیک اندروید است که برای افراد بالای ۷ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که شما بعنوان یک فرمانده ی نظامی وارد بازی می شوید. زمین دچار دگرگونی شده است جنگ های هسنه ای بین قدرت های بزرگ جهان رخ داده و باعث نابودی و تغییر زندگی مردم شده است، بسیاری از افراد بخاطر اینکه در معرض این سلاح ها قرارگرفته اند به زامبی تبدیل شده اند و در حال از بین بردن شهر و زمین هستند. شما باید با تیم نظامی خود با آنها مقابله کنید و سعی کنید همه ی آنها را از بین ببرید. می توایند سلاح ها و قدرت نظامی خود را ارتقا دهید و با به سرانجام رساندن ماموریت ها پاداش دریافت کنید و سکه های بیشتری را بدست آورید.

دانلود Z Day Hearts of Heroes 2.28.0 - بازی استراتژی روز قهرمانان اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازیKingsGroup Holdings برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۰٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک فوق العاده ی سه بعدی و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۳٫۷ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما برای بازی نیاز به اتصال اینترنت دارید. اگر شما از طرفداران بازی های استراتژیک هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که فراماندهی مقابله با زامبی ها را به عهده بگیرید و زمین را نجات دهید؟