Zombie Hunter King از سری بازی های اکشن اندروید است که برای افراد بالای ۱۶ سال طراحی شده است. داستان بازی از این قرار است که شما باید به تنهایی با زامبی ها مبارزه کنید و با استفاده از سلاح هایی که در اختیار شما قرار دارد آنها را از بین ببرید و از شهر خود محافظت کنید، هرچه زامبی های بیشتری را از بین ببرید امتیازات بیشتری دریاقت می کنید و در نتیجه می توانید سلاح ها و قدرت خود را نیز ارتقا دهید. در ابتدا کشتن زامبی ها بسیار راحت می باشد همه هرچه به مراحل بالاتر می روید زامبی های بیشتری به سمت شما حمله ور می شوند.

دانلود Zombie Hunter King 1.0.35 - بازی شکارچی زامبی اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی  Zombie Hunter King برای دستگاه های اندرویدی با ۲٫۳ به بالا سازگاری دارد. طراحی فوق العاده و گرافیک واقع گرایانه ی و صداگذاری فوق العاده ی آن جذابیت آن را چندین برابر کرده است و تا به امروز بیش از ۵۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتا سر جهان دانلود و اجرا شده و همچنین توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد. یکی از ویژگی های بازی مذکور اجرای آن بصورت آنلاین و شرکت در رقابت های جهانی و رقابت های PVP است.

از دیگر ویژگی های خوب بازی Zombie Hunter King می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن برای همگان اشاره کرد اما شما برای اجرا نیاز به اینترنت دارید و همچنین باید ماموریت های زیادی را برای نجات شهر خود پشت سر بگذارید. اگر از طرفداران بازی های اکشن هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که برای نجات شهر خود با زامبی ها مبارزه کنید؟