بازی فوق العاده Extreme Match توسط استودیو بازی سازی Blast 2 Fun Games برای سیستم عامل اندروید طراحی و منتشر شده است همچنین در مدت زمان کمی توانسته بیش از ۱ میلیون بار دریافت شود . این گیم پلی مناسب همه سنین است و بدون نیاز به اتصال اینترنت قابل اجراست. به Extreme Match بپیوندید و تمام روز شاهد شکوفا شدن گل های زیبا باشید. جوانه های رنگارنگ را جمع آوری کنید و از این همه زرق و برق لذت ببرید. پس از ورود شما به باغ گل ها بازی آغاز می شود همانند سایر بازی های تطبیق ساز باید سعی کنید تا غنچه های همرنگ را با ضربه های تند و رعد آسا در کنار هم بچینید و با شکوفا شدنشان امتیاز کسب کنید.

دانلود Extreme Match 1.1.7 - بازی پازلی فوق العاده اندروید

بیش از ۱۰۰۰ مرحله متفاوت و چالش برانگیز وجود دارد که رفته رفته سخت تر می شود و باید وقت بیشتری برای حل آنها بگذارید. در این میان بوستر ها و تقویت کننده های ویژه ای طراحی شده تا با کمک آنها امتیازات بیشتری دریافت کنید و بتوانید در پایان هر مرحله هر سه ستاره را دریافت کنید و رکورد جدیدی را در میان دوستانتان به ثبت برسانید. اگر چیدمان غنچه ها را به شکلی قرار دهید که حروف L یا T تشکیل شود قدرت جادویی به شما تعلق میگیرد که باعث شکوفا شدن تعداد زیادی از غنچه ها می شود و ماموریت شما در ان مرحله به درستی انجام می شود.
 گیم مذکور با داشتن گرافیک اچ دی و محیط رنگارنگ در انواع مکان ها و محیط های مختلف صورت می پذیرد و باعث شده تا نظر بسیاری از علاقه مندان را به خود جلب کند و لحظات شادی را به ارمغان بیاورد.