اگر به دنبال یک تجربه جدید و مهیج از سری بازی ها با سبک ورزشی و رقابتی هستید وب سایت اندروید کده، Boxing Star را پیشنهاد می کند. شبیه سازی فوق العاده بازی به دنیای واقعی به راحتی می تواند ساعت ها سرگرمتان کند بدون آنکه لحظه ای احساس خستگی کنید. آیا تبدیل شدن به ستاره بوکس ، علاقه دارید؟  برای شروع یک نبرد آماده اید ؟ همراه ما باشید تا شما را با دنیای واقعی بوکس آشنا کنیم.

Boxing Star توسط استودیو بازی سازی Koality Game طراحی و منتشر شده و توانسته در مدت زمان کمی بیش از ۱۰ هزار بار در گوگل پلی دانلود شود. برای اجرا نیاز به اتصال دیتا ندارید و می توانید به صورت آفلاین نیز به رقابت بپردازید و کسب امتیاز کنید.به عنوان شخصیت اصلی در نقش یک بوکسور حرفه ای وارد می شوید و قرار است تا با دیگر رقبا خود در میدان بجنگید و آنها را شکست دهید. رقبای مقابلتان توسط خود سیستم هدایت می شوند پس به آسانی شکست پذیر نیستند و باید تمام تلاشتان را برای قهرمان شدن به کار بگیرید.

دانلود Boxing Star 5.6.0 - بازی ورزشی ستاره بوکس اندروید

در بالای صفحه قسمتی برای نمایش خون از دست رفته طراحی شده که میزان قدرت و جان بازیکنان را نمایش میدهد، با کمک تاکنیک های منحصر به فرد و حرکت های حساب شده سعی کنید میزان خون بیشتری از رقبا را از بین ببرید تا هرچه زودتر پیروز میدان باشید و به عنوان ستاره بوکس شناخته شوید.اگر از طرفدارن بازی های رقابتی و قدرتی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد پس معطل نکنید و قدرت خود را بسنجید.