Narrows از سری بازی های استراتژیکی اندروید است که برای افراد بالای ۷ سال طراحی شده است. داستان بازی از این قرار است که شما باید نقش یک کاپیتان دریایی را ایفا کنید که می خواهد کنترل خدمه ی کشتی خود را به عهده بگیرد یعنی شما می توانید به آنها دستور دهید که بجای انکه کشتی را تمیز کنند در نبردهای شما شرکت کرده و دشمنان را از بین ببرند. شما و خدمه تان قادر خواهید در نبردهای تن تن با کشتی های دیگر شرکت کنید. فراموش نکنید که  شما باید گنج ها و ثروت بیشتری را از کشتی های دیگر غارت کنید.

دانلود Narrows 0.6.4 - بازی استراتژیکی جدید اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Resolution Games AB برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۷ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک بی نظیر و صداگذاری ان جذابیت آن را چندین برابر کرده است . با اینکه تنها چند ساعت از آخرین بروز رسانی باز می گذرد ، بازی بیش از ۵۰۰ هزار بار در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خیلی ۴٫۸ از ۵ را به خود اختصاص دهد.

 از ویژگی های خوب بازی Narrows می توان به رایگان بودن و دردسترس بودن آن برای همگان اشاره کرد و اینکه بازی مذکور برای اجرا نیازی به اتصال اینترنت ندارد و شما در هر زمان و مکانی می توانید بازی را اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های استرتژیکی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید. آماده اید که به عنوان کاپیتان کشتی وارد بازی شوید؟