Banana Monkey – Banana Jungle از سری بازی های آرکید اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است.  داستان از این قرار است که یک میمون بنام کنک بدنبال موز برای خانواده اش می گردد و پس از مدت ها و گذشتن از دریاها توانسته جزیره ای پر از موز را پیدا کند، جزیره ای که شبیه دنیای موز ها است. اما او در این جزیره با خطراتی روبه رو است و ممکن بسیاری از موجودات از قبیل: عنکبوت ها و دیگر موجودات وحشی به او حمله کرده و بخواهند او را از جزیره بیرون کنند باید از او در مقابل دیگر حیوانات محافظت کرده و به او کمک کنید تا موز ها را به خانواده اش برساند. برای شروع بازی باید ابتدا میمون را با برگ های موز برروی درختان پرتاب کنید و برای گرفتن موزها کافیست دوبار برروی صفحه نمایش گوشی یا تبلت خود ضربه بزنید.

دانلود Banana Monkey - Banana Jungle 1.1.2 - بازی جالب جنگل موز اندروید

این بازی دوست داشتنی توسط استودیوی بازی سازی sukame برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و با اینکه تنها چند روز از انتشار این نسخه ی بازی می گذرد بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر دنیا دانلود و اجرا شده و توانسته امیتاز خوب ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد. گرافیک زیبا و صداگذاری بازی باعث شده جذابیت آن چندیدن برابر شود.

از دیگر ویژگی های خوب بازی Banana Monkey رایگان بودن و در دسترس بودن آن برای همگان است و اینکه برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد و شما در هر زمان و مکانی می توانید بازی را اجرا کنید. فراموش نکنید که شما در طول بازی با چالش ها و ۸۰ سطح مختلف رو به رو هستید و باید بتوانید تمامی آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید، تا آنجایی که می توانید موز جمع کنید تا امتیاز بیشتری بدست آورید. اگر شما از طرفداران بازی های آرکید می باشید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید به کنک برای جمع آوری موزها کمک کنید؟