Beat the Boss از سری بازی های اکشن اندروید است که باری افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. داستان بازی از این قرار است که رئیس شما برگشته که شما را اذیت کند و زندگی شما را تا سر حد ممکن سخت تر از همیشه کند اما شما می خواهید با او به مبارزه بپردازید و به او اجاره ندهید که هرکاری را که دلش می خواهد انجام دهد. با استفاده از ۱۳۰ سلاحی که در اختیار شما است می توانید رئیس خود را از پای دراورید و حتی او را به زجر آورترین حالت های ممکن شکنجه دهید. شما باید ۳۰ مرحله ی متفاوت را پشت سر بگذارید تا بتوانید برنده ی بازی باشید. فراموش نکنید ۱۸۰ کارفرمای خشن پیش روی شما قرار دارند، پس تا می توانید نقشه های کاربردی بکار ببرید تا برنده ی میدان شما باشید.

دانلود Beat the Boss 4 v1.7.7 – بازی ضرب و شتم رئیس 4 اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی  Game Hive Corporation برای دستگاه های اندرویدی ۴٫۰ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک HD و صداگذاری مهیج باز جذابیت آن را چندین برابر کرده است. با وجود اینکه تنها چند ساعت از انتشار این بازی می گذرد بیش از ۶۰۰۰۰ هزار بار دانلود شده و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۸ از ۵ را به خود اختصاص دهد. یکی از ویژگی های خوب بازی این است که شما می توانید بصورت تک نفره و چندنفره بازی را اجرا کنید.

از دیگر ویژگی های خوب بازی Beat the Boss می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد و اینکه بازی مذکور بدون نیاز به اینترنت قابل اجرا است و شما در هر زمان و مکانی می توانید بازی را اجرا کنید. اگر ما از طرفداران بازی های اکشن هستید بدون شک از اجرای این بازی جذاب و منحصر بفرد لذت کافی را خواهید برد. توجه داشته باشید که سطح خشونت بازی کمی بالا است پس بهتر است افراد زیر ۱۲ سال این بازی را اجرا نکنند. آماده اید که رئیس زورگوی خود را شکست دهید؟