Magic Cat Piano Tiles – Pet Pianist Tap Animal Jam از سری بازی های آرکید اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که یک پیانوی قدیمی در اختیار شماست و حال شما باید موسقی های جذاب و دوست داشتنی را به دیگر بازیکنان آموزش دهید و در نهایت موسیقی دلخواه خود را بنوازید. یکی از ویژگی های بسیار خوب بازی مذکور بروز رسانی  مرتب آن است که بعد از هر بروز رسانی بخش های جدیدی به آن اضافه می شود.

دانلود Magic Cat Piano Tiles - Pet Pianist Tap Animal Jam 1.11.0 - بازی پازلی کاشی پیانو اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی CookApps برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۴ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Magic Cat Piano Tiles – Pet Pianist Tap Animal Jam می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های اآرکید هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که به یک معلم پیانو تبدیل شوید و موسیقی های دلخواه خود را بسازید؟