Jurassic Evolution World از سری بازی های ماجراجویی اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرا از این قرار است که شما باید یک پارک ژوراسیک بسازید، و دایناسورهای خود را با استفاده از تکنولوژی DNA شبیه سازی کنید و شرایط را برای رشد دایناسور های شبیه سازی خود فراهم کنید. تنها در صورتی می توانید یک ژوراسیک جذاب بسازید که ماموریت هایی که به شما داده می شود را با موفقیت پشت سر بگذارید تا بتوانید منابع غذایی را برای دایناسورهای خود ذخیره کنید.

دانلود Jurassic Evolution World 2.2.0 - بازی جهان ژوراسیک اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی LIONBIRD LTD برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۲ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از چند هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۶ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Jurassic Evolution World می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که دایناسورهای خود را شبیه سازی کنید و پارک ژوراسیک خود را راه اندازی کنید؟