One Gun: Stickman نام یک بازی اکشن از استودیوی بازی سازی erow.dev میباشد که به صورت رایگان در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی شما منتشر شده است.

با نصب One Gun: Stickman بر روی تبلت و یا تلفن همراهتان، شما نقش یک استیکمن را ایفا خواهید کرد که با انبوهی از سلاح های متنوع باید با دشمنان مبارزه کند. این بازی بزرگترین بازی اکشن RPG است، ترکیبی از بازی های مبارزه ای و بازی های تیراندازی میباشد و مانند دیگر بازی های مبارزه، شما را به دنیای ماجراجویی فوق العاده آورده و شما را موظف به نبرد با بسیاری از زامبی ها، هیولاها و مخالفان قدرتمند میکند. اما بیش از این، شما فرصتی برای نشان دادن مهارت تیراندازی خود را خواهید داشت.

دانلود One Gun: Stickman 113 بازی اکشن آدمک تفنگدار برای اندروید + مود

استیکمن ها به دنبال فتح جهان تاریک هستند. شما با هدایت آنان این امکان را به آنها میدهیدکه با استفاده از سلاح های منحصر به فرد و با بهره گیری از مهارت های خود به هدفشان برسند. هیولا ها مدام به شما حمله میکنند و شما با ترکیب چندین مهارت علاوه بر کشتن آنها میتوانید استیکمن خود را قوی تر سازید. برخی از هیولاها بسیار خطرناک هستند و شما نیاز به سلاح های قدرتمندتری دارید که در آن صورت میتوانید از فروشگاه بازی سلاح خود را ارتقا دهید و یا سلاح جدیدتری خریداری کنید.

آخرین نسخه One Gun: Stickman را به همراه نسخه مود برای دانلود آماده کرده ایم تا از آن لذت ببرید.