Trade Island یکی از بازی های شبیه سازی اندرویدی است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی و منتشر شده است. ماجرا از این قرار است که شما می خواهید شهر رویایی و مورد علاقه ی خود را بسازید، باید در معاملات اقتصادی شرکت کنید تا بتوانید پول بدست آوردید و به رقابت با دیگر فروشندگان بپردازید ، باید سیستم ترافیک شهری را کنترل کرده تا هرج و مرج درون شهر بوجود نیاد. همچنین به شما ماموریت هایی داده می شود که باید بتوانید تک تک آنها را انجام داده و اینکه اسرار مختلف را کشف کنید. شما می توانید شهر رویایی خود را هرطور که دوست دارید طراحی کنید و ساختمان های سر به فلک کشده در درون آن بسازید. تمام رویاهای خود را عملی کنید.

دانلود Trade Island 2.0 - بازی تجارت جزیره برای اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Game Insight برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۵ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. بازی مذکور از گرافیک خوب و صداگذاری مهیجی برخوردار است و  با اینکه تنها چند روزاز انتشار این نسخه ی بازی می گذرد اما تا به امروز بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود شده و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۵ از ۵ را بدست آورد. محیط بازی طوری طراحی شده که ساعت ها می تواند شما را سرگرم نگه دارد.

از ویژگی های خوب بازی Trade Island می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن برای همگان اشاره کرد و اینکه شما برای اجرای بازی نیازی به اینترنت ندارید و می توانید در هر زمان و مکانی آن را اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های شبیه سازی بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. برای ساخت شهر رویایی خود آماده  اید؟