Drone Shadow Strike عنوان یک بازی اکشن سرگرم کننده از استودیوی بازی سازی Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited میباشد که به صورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده است و توانسته امتیاز ۴٫۲ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند.

Drone Shadow Strike بازی حماسی جنگی نظامی است که ترکیبی از یک بازی استراتژی اعتیاد آور، مبارزه ی سریع و عملی واقعی را ارائه می دهد! این بازی در قلب جنگ هوایی پنهانی قرار دارد. یعنی شما باید یک پهباد هوایی را کنترل کنید و آنرا به میدان نبرد بفرستید. به سوی دشمنان شلیک کنید و آنها را از بین ببریدو پهباد و تیر های شما قابل ارتقا هستند. با کسب پیروزی صاحب امتیازات فراوان شوید و از امتیازات به نفع خود استفاده کنید.

دانلود Drone Shadow Strike 1.24.119 - بازی اکشن هجوم پهپادها برای اندروید + مود

شما باید راه خود را به زنجیره فرماندهی در طول یک سری ماموریت های پنهان، با استفاده از تجهیزات فوق العاده بالا، استراتژی و مهارت و قدرت شلیک برتر، پیدا کنید. کنترل پهباد به راحتی و فقط با کنترلر های لمسی صفحه نمایش انجام میشود. محیط های گوناگونی برای نبرد وجود دارد که میتولند ساعت ها و روزها شما را با این بازی جذاب سرگرم کند.

پس همین حالا بازی Drone Shadow Strike را دانلود کنید و از آن لذت ببرید. ما جدیدترین نسخه بازی را به همراه نسخه مود برای شما منتشر کرده ایم.