Breakfast Cooking Mania نام یک بازی شبیه سازی شده رستوران میباشد که توسط استودیوی Happy Mobile Game طراحی و منتشر شده و توانسته امتیاز ۴٫۵ از ۵ را در گوگل پلی از سوی کاربران کسب کند.

آیا شما به دنبال یک کافه صبحانه هستید؟ در اینجا Breakfast Cooking Mania برای شما می باشد. در این بازی شما صاحب یک رستوران هستید که در زمینه صبحانه خدمات ارائه میکند. به عنوان سرآشپز رستوران باید سفارش های مشتریان را آماده کنید.  کیک، کاپ کیک، دونات، تخم مرغ پخته شده و غیره شروع کنید. و در ادامه تست کره ای، سالاد، مربا و مارمالاد، پودینگ، املت و بسیاری دیگر که سفارشات مشتریان را شامل میشوند.

دانلود Breakfast Cooking Mania 1.72 - بازی پخت صبحانه برای اندروید + مود

در رستوران خود تجهیزاتی مانند دستگاه اسپرسو دارید که در طی بازی میتوانید آن هارا ارتقا بدهید. ظروف و لوازم آشپزخانه نیز اقلامی هستند که در فروشگاه موجود میباشند. به ازای هر سفارش مشتری که به موقع آماده میشود شما سکه دریافت خواهید کرد که به وسیله آنها میتوانید از فروشگاه بازی خرید کنید. همچنین به صورت روزانه پاداش های دریافت خواهید کرد. شما در مکان های مختلف و منحصر به فردی آشپزی میکنید که بازی را از حالت خسته کننده خارج میکند.

Breakfast Cooking Mania را دانلود کنید و از تجربه پخت و پز صبحانه لذت ببرید.