Soccer Royale 2018, the ultimate football clash نام یکی از جذاب ترین بازی های ورزشی ، استراتژی اندروید است. که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. در این بازی باید تیم فوتبال خود را بسازید و ترکیب تیم خود را تشکیل دهید و با پاداش هایی که دریافت می کنید تیم خود را ارتقا دهید. اگر در هر مسابقه برنده شوید به شما پاداش هایی اختصاص داده می شود و همچنین اگر بازیکنی بسیار خوب بازی کند پاداش هایی هم به او اختصاص داده می شود که شما بوسیله ی این پاداش ها می توانید تیم خود را تقویت کنید.

این بازی منحصربفرد توسط استودیوی بازی سازی Genera Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک فوق العاده ی این بازی جذابیت آن را چندین برابر کرده است و همچنین از صداگذاری بسیار مهیجی نیز برخوردار می باشد.  از آنجایی که مدت زمان زیادی از انتشار نسخه ی جدید این بازی نمیگذرد اما تا به امروز بیش از ۱۰۰۰۰ هزار بار توسط کاربران در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است.

دانلود Soccer Royale 2024 2.3.6 - بازی فوتبال نهایی اندروید

از ویژگی های خوب بازی جذاب Soccer Royale 2018 رایگان و در دسترس بودن آن است و نیز برای اجرا نیاز به اینترنت دارد و شما بدون دانلود فایل دیتا می توانید بازی را دانلود کرده و آن را اجرا کنید. اگر از طرفداران بازی های ورزشی و استراتژیک هستید بدون شک از اجرای بازی نیز لذت خواهید برد. برای ساخت تیم فوتبال خود آماده اید؟