Tribes Age :Rise of Caveman نوعی بازی جدید و زیبا در سبک استراتژیک و ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی Seagame برای سیستم عامل اندروید طراحی و منتشر شده است. برای نصب بازی بر روی گوشی و تبلت خود نیاز به نسخه اندرویدی بالای ۴٫۰٫۳ دارید و این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن اینترنت برای شروع ضروری است و بازی به صورت آنلاین قابل اجراست. عصر قبایل یک بازی استراتژی FREE MMO است. در اینجا شما می توانید ابتکار، شکار و جنگ های خنده دار را تجربه کنید! دوستداران قبیله را پیدا کنید و زندگی ماقبل تاریخی خود را در این جهان غیر تجاری آغاز کنید!

دانلود Tribes Age : Rise of Caveman 1.2.10 - بازی استراتژیک ظهور غارنشینی اندروید

در این گیم پلی اندرویدی می توانید وارد دنیای قدیم شوید، دنیای مربوط به قبایل که قرار است در آن زندگی قبیله ای را تجربه کنید. در ابتدا سعی کنید تا قبیله خود را بسازید و سپس با آموزش به نیرو ها آن ها را برای نبرد با دیگر قبایل آماده کنید. آیا برای یک بازی هیجان انگیز و مبارزه ای آماده اید ؟
جنگجو شجاع، بمب افکن، شامان و تفنگدار از جمله نیرو هایی هستند که شما در نبرد های قبلیه ای تان می توانید از آن ها استفاده کنید. بیش از ۱۶ نیروی مختلف در دسترس است تا به کمک آنان طلا ها و غنایم جنگی را کشف کنید و قدرت تان را افزایش دهید.  وب سایت اندروید کده به علاقه مندان و طرفداران این سبک از گیم پلی ها بازی فوق العاده Tribes Age را پیشنهاد می کند و امیدواریم از انتخابتان نهایت لذت را داشته باشید و ساعت ها اوقات خوشی را در کنار دوستانتان تجربه کنید.