امروزه متناسب با شرایط جامعه داشتن اندامی ایده آل و متناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این امر باعث شده تا افراد به دنبال راه های مختلفی برای وزن ایده آل خود باشند. به این خاطر وب سایت اندورید کده تصمیم گرفته است تا این اپلیکیشن را در اختیار شما قرار دهد و کمک کوچکی کرده باشد.

Weight Tracker عنوان بهترین اپلیکیشن اندرویدی برای دنبال کردن تغییرات وزنی است که توسط تیم Wil Corp. Software توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. هدف خود را مشخص سازید و با پیگیری تغییرات در بازه های زمانی معین انگیزه ای دو چندان را به دست آورید. مهم نیست که قصد چاق شدن و یا کاهش وزن را دارید زیرا طراح ، این نرم افزار را به گونه ای طراحی کرده است تا هر کسی بتواند به آسانی نیاز های خود را توسط آن برطرف سازد.

دانلود Weigh-In Deluxe:  Weight Tracker 7.18.1 - برنامه کاهش وزن اندروید

شما بدون نیاز به هیچ گونه ابزار جانبی دیگری می توانید شاخص توده بدنی خود را تعیین کنید و با اطلاعات دقیقی که در اختیار دارید به سمت هدفتان پیش بروید. با کمک Weight Tracker به راحتی تغییرات خود را در وزن دنبال کنید و گامی بلند به سوی سلامتی و تناسب اندام بردارید. همچنین این نرم افزار با داشتن قابلیت هایی متنوع توانسته توجه افراد گوناگونی را به خود جلب کند و با کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ در مدت زمان کمی بیش از ۱ میلیون بار دانلود شود.