Idle Apocalypse نام یکی از جذاب ترین بازی های شبیه سازی اندروید است که برای افراد بالای ۷ سال طراحی و منتشر شده است. داستان بازی از این قرار است که شما باید تمامی قدرت های بزرگ جهان را از قبیل هیولاها و خدایان افسانه ای را گرد هم آورید و به وسیله ی آنها یکی از محکم ترین قلعه های دنیا را بسازید که سر به فلک کشیده است و شما باید تمامی کسانی که در این قلعه هستند را مدیریت کنید و بتوانید به کمک آن به اهداف خود دست پیدا کنید.

بیاد داشته باشید که هدف اصلی شما ساخت یک فرقه ی جدید است که رهبری آنها را شما به عهده دارید. هر چه امتیازات بیشتری را بدست بیاورید، از امکانات و قدرت های بیشتری برخوردار خواهید شد و همچنین می توانید خودتان هیولاهای جدیدی را بوجود آورید. فراموش نکنید که شما باید در مکان های مختلف جست و جو کنید تا بتوانید به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنید.

دانلود Idle Apocalypse 1.81 - بازی شبیه سازی بدون دیتای اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Iron Horse Games LLC برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده و توانسته امتیاز ۴٫۹ از ۵ را به خود اختصاص دهد. گرافیک و محیط بازی نیز به گونه ای است که جذابیت بازی را چندین برابر کرده است بطوریکه می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد.

از ویژگی های خوب Idle Apocalypse می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و همچنین لازم به ذکر است که برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد و شما در هر زمان و مکانی می توانید آنرا اجرا کنید. اگر از طرفدارن بازی های شبیه سازی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که یک فرقه ی جدید را تشکیل داده و رهبری آنها را به عهده بگیرید؟