Air Hockey Challenge نام یکی از بازی های جذاب  چالش انگیز ، ورزشی اندرویدی است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی و منتشر شده است. آماده اید که هم بعنوان یک دروازه بان و یک مدافع وارد بازی شوید؟ ماجرا از این قرار است که شما باید از دروازه ی خود محافظت کنید تا هیچ توپ هاکی وارد آن نشود و از طرفی در یک موقعیت مناسب توپ را وارد دروازه ی حریف کنید و امتیاز کسب کنید.

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی mobirix برای دستگاه های اندرویدی ۴٫۰٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است.گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی جذابیت آن را چندین برابر کرده است شما می توانید موسیقی هر مرحله را تغییر دهید و همچنین بازی را در ۴ حالت مختلف اجرا کنید. بازی تا به امروز نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده و توانسته امتیاز خوب ۴٫۴ از ۵ رابخود اختصاص دهد.

دانلود Air Hockey Challenge 1.0.15 - بازی ایر هاکی اندروید

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Air Hockey Challenge می توان به رایگان بودن و در دسترس همگان بودن اشاره کرد و همچنین اینکه بازی برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد و در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. اگر شما از طرفدارن بازی های وزشی هستید قطعا از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. بازی مذکور ا به امروز جزو سری بازی محبوب حاکی روی میز می باشد.  آماده اید که از دروازه ی خود محافظت کنید؟