Block Parkour Craft 3D نام یکی از بازی های ماجرایی اندروید است که به تازگی برای افراد بالای ۳ سال طراحی و منتشر شده است. ماجرا از این قرار است که شما باید از مسیرهای مختلفی عبور کنید اما در این مسیرها موانع زیادی بر سر راه شما قرار دارند و باید بتوانید آنها را پشت سر گذاشته و به مراحل بالاتر بروید. در طول بازی حواستان را جمع کنید که به این موانع عبور نکنید، اگر این اتفاق بیفتد شما باید بازی را از ابتدا شروع کنید.

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Upland Craft Games برای تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و توانسته تا به امروز امتیاز خیلی خوب ۴٫۲ از ۵ را به خود را اختصاص دهد و رضایت کاربران را جلب کند. گرافیک سه بعدی  و محیط بازی جذابیت آن را چندین برابر کرده است به طوری که می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد و حتی می توان گفت که این بازی اعتیاد آور می باشد.

دانلود Block Parkour Craft 3D 1.25 - بازی ماجراجویی بلوکی اندروید

از دیگر ویژگی های خوب بازی Block Parkour Craft 3D  می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد واینکه شما بدون نیاز به اینترنت در هر زمان و مکانی می توانید بازی را اجرا کنید. اگر شما از طرفدارن بازی های ماجرایی هستید بدون شک از اجرای این بازی لذت کافی را خواهید برد و در نهایت شاید بتوان گفت یکی از بهترین ویژگی های بازی مذکور این است که هر روز یه مکان جدید به بازی اضافه خواهد شد در نتیجه شما با مکان ها تکراری رو به رو نخواهید شد.