Game of Warriors یک بازی مهیج از دسته بازی های استراتژی برای اندروید است که توسط استودیوی Play365 و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

Game of Warriors یک بازی استراتژی TD (دفاع برج) با سبک منحصر به فرد در نوع خود است. شما در دنیای جادویی قرار گرفنه اید که باید برج های دفاعی و سربازان قدرتمند خود را برای زنده ماندن و محاصره کردن سرزمین های دشمن برای تسخیر آنها ارتقا دهید.

دانلود Game of Warriors 1.6.4 - بازی استراتژی مبارزه جنگجویان برای اندروید + مود

در دنیایی که جهان به بدبختی رسیده و تلاش برای زنده ماندن سخت است، شما باید از قلمرویی که خودتان ساختید محافظت کنید. اسب ها را آماده، رزمندگان خود را استخدام و نیروها را برای نبرد آماده کنید. تیتان های ما دیوارهای دشمن و برج ها را از بین می برند و برج های دفاعی ما  قلمرو را در برابر حمله دشمن تا حدودی ایمن میسازند.

سن امپراتوری های تاریک به پایان رسیده است، وقت آن رسیده است که آنچه به طور قانونی به ما تعلق دارد را باز پس بگیریم، زمان شورش، جنگ و انتقام است! گلادیاتورهای خود را در مبارزه برای شکوه ابدی در این حماسه جنگجویان به چالش بکشید.

پس Game of Warriors را دانلود کنید و امپراطوری خود را بسازید. در برابر حمله های دشمنان دفاع کنید و برای تسخیر قلمرو آنان سربازان را به نبرد بفرستید. این بازی جذاب امتیاز ۴٫۶ از ۵ را در گوگل پلی کسب کرده و اکنون به صورت رایگان در اختیار شماست.