King of Defense_The Last Defender نام یک بازی استراتژیک از استودیوی بازی سازی GCenter میباشد که به صورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده است.

دنیای زیبا توسط نیروی تاریکی که از جهنم تاریک می آید تهدید می شود. آنها در همه جای پادشاهی هستند مانند جنگل های زیبا، بیابان های گرم و یا زمین های سرد. به پادشاهی ها تهاجم می شود و پادشاهی شما نیز مورد حمله قرار گرفته است. از استراتژی خود برای دفاع از قلمرو استفاده کنید. هیولا با قدرت جادویی به راحتی زمین را نابود میکند. شما باید یک استراتژی با قهرمانان ترکیب کنید تا نیروی تاریکی را متوقف کنید. بهترین راهبرد را برای مبارزه با هیولاهای بی رحم برای دفاع از پادشاهی خود آماده کنید.

King of Defense_The Last Defender یک بازی دفاعی است. در بازی دفاعی، مهارت های تاکتیکی بازیکنان بسیار مهم است. شما باید یک تاکتیک خوب، مدیریت خوب و کنترل نظامی خوب داشته باشید تا در مقابل دشمنان شکست نخورید.

دانلود King of Defense_The Last Defender 1.8.72 - بازی استراتژی آخرین مدافع اندروید

King of Defense_The Last Defender بر اساس دفاع تاکتیکی کلاسیک با ایجاد تجربیات هیجان انگیز برای گیمر است. یکی از بزرگترین تفاوت های بازی های کلاسیک دفاعی، استراتژی ساخت برج است. برج ها می توانند با توجه به تاکتیک بازیکنان انباشته شوند: برج آرچر، برج کانن، برج های جادوگر و برج جنگجو به شکل یک دفاع انعطاف پذیر ساخته می شوند.

همچنین شخصیت های مختلفی در بازی وجئد دارند که به شما کمک میکنند. مانند آرچر ها، Demon Krat ، Old Warros ،Cercle و غیره.

پس قلمرو خود را برای حمله نیروی تاریکی آماده کنید. برج های دفاعی بسازید و از پادشاهی خود در برابر دشمنان دفاع کنید.

جدیدترین نسخه بازی King of Defense_The Last Defender را به همراه نسخه مود برای شما عزیزان منتشر کرده ایم که میتوانید با یک کلیک آنرا از سرور های اندرویدکده دانلود کنید و برای یک جنگ آماده شوید.