Dinosaur Hunter 2018 نام یکی از جذاب ترین بازی های مبارزه ای اندروید است که برای افراد بالای ۷ سال طراحی شده است. شما در این بازی وارد دنیای دایناسور ها می شوید و قادر خواهید بود با آنها از نزدیک روبه رو شوید و باید با استفاده از سلاح های مرگباری که در اختیار شما قرار دارد آنها را از بین ببرید. شما به مکان های عجیب و غریب و ترسناک سفر می کنید و باید برای اینکه بتوانید مسیرها را پیدا کنید از نقشه هایی که در اختیار شما قرار دارند بدرستی استفاده کنید. ماموریت هایی که به شما داده می شود را پشت سر بگذارید . همچنین شما هم می توانید دایناسورها را نابود کنید و هم می توانید آنها را اسیر کنید.

دانلود Dinosaur Hunter 2019 5.7 - بازی دایناسور هانتر 2019 اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد که توسط استودیوی بازی سازی ۴Cups Studios برای دستگاه های اندرویدی ۴ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است تا به امروز توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۶ از ۵ را به خود اختصاص دهد و بیش از چند میلیون بار توسط کاربران در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است. یکی از ویژگی های که باعث چندبراب شدن جذابیت بازی شده گرافیک HD  و صداگذاری بی نظیر این بازی است که براحتی می تواند برای کاربران اعتیاد آور باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بازی Dinosaur Hunter 2018 رایگان بودن آن است و اینکه شما بدون نیاز به اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های مبارزه ای هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. باری نبرد با دایناسورها آماده اید؟