Soccer Star 2018 World Cup Legend: Road to Russia نام یکی از جذاب ترین بازی های ورزشی اندروید است. شما بعنوان یک بازیکن تازه وارد ، وارد بازی می شوید و باید تمام تلاشتان را بکنید که به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید. قبل از شروع هر مسابقه تمرینات خاصی را انجام دهید، هر پستی را که دوست دارید در درون زمین بازی کنید انتخاب کنید و با دیگر بازیکنان و تیم های آنها به رقابت بپردازید. تمام تلاش خود را بکنید که بعنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شوید.

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Genera Games برای دستگاه های اندرویدی ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک و محیط بازی از کیفیت خوبی برخوردار است و از صداگذاری مهیجی نیز می باشد. بازی مذکور تا به امروز توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد و بیش از چندین هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است.

دانلود Soccer Star 2018 World Cup Legend 4.0.1 - بازی فوتبال جام جهانی 2018 اندروید

از ویژگی های خوب بازی Soccer Star 2018 World Cup Legend: Road to Russia می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد و اینکه براحتی در دسترس همگان است. همچنین آفلاین بودن بازی باعث میشود بتوانید در هر زمان و مکانی آنرا اجرا کنید. فراموش نکنید که اگر عملکرد خوبی را از خود در زمین بازی بر جای بگذارید می توانید از پاداش های روزانه بهره مند شوید. اگر شما از طرفداران بازی های ورزشی می باشید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شوید؟