Blocks Danger Crush 1.0.7 نام یکی از بازی های پازل اندروید است که برای تمامی سنین مناسب می باشد. شما در این بازی باید مکعب هایی که شبیه یکدیگر هستند را در کنار هم قرار دهید تا مکعب های جدید وارد بازی شوند و بدین تریتب شما نیز امتیازات بیشتری را بدست آورید. اما در طول بازی بمب هایی وجود دارند که پنهان شده اند پس باید حواستان را حسابی جمع کنید که اشتباهی آنها را منفجر نکنید. بازی محدودیت زمانی ندارد پس شما با خیال راحت می توانید مکعب ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید و کم کم سطح خود را در طول بازی ارتقا دهید.

دانلود Blocks Danger Crush 1.0.7 - بازی پازلی چیدن بلوک ها اندروید

این بازی جذاب و دوست داشتنی توسط استودیوی بازی سازی Dmitry Ilyunin  برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۲٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک و محیط بازی بسیار ساده و جذاب است و شما براحتی می توانید در جریان بازی قرار بگیرید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت بگذارید. بازی مذکور تابحال بیش از ۶۰۰ بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است.

بازی Blocks Danger Crush ویژگی هایی از قبلی رایگان بودن و اجرای بازی بصورت آفلاین دارد، پس شما براحتی می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران باز های پازلی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. برای نابود کردن مکعب ها آماده اید؟