Mermaid Kingdom Quest از سری بازی های پازلی و فکری اندرویدی است. که برای نوجوانان بالای ۱۲ سال طراحی شده است. داستان بازی از این قرار است که شما بعنوان یک پری دریایی وارد بازی می شوید و باید به ماهی ها و دیگر موجودات که در دریا زندگی می کنند کمک کنید و زندگی آن ها را انجات دهید. شما باید ۷۵ مرحله ی متنوع و جذاب را پشت سر بگذارید و تک تک بازی های bingo را کامل کنید و همچنین با شخصیت های جدید در طول بازی آشنا  می شوید و در نهایت باید پازل های پیش رو را کامل کنید تا بتوانید به موجودات زیر دریا کمک کنید.

دانلود Mermaid Kingdom Quest 1.42 - بازی پازلی پری دریایی اندروید این بازی جذاب و پرطرفدار توسط استودیوی بازی سازی Beautiful Bingo Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و تا کنون بیش از ۵۰٫۰۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر دنیا دانلود و اجرا شده است. گرافیک و محیط بازی از کیفیت فوق العاده ی HD برخوردار است و همین باعث چندین برابر شدن جذابیت بازی شده است.

از ویژگی های بازی Mermaid Kingdom Quest می توان به رایگان بودن و اجرای آفلاین آن اشاره کرد، شما در هر زمان و مکانی که باشید می توانی بازی را اجرا کنید. آماده اید که زندگی موجودات زیر دریا را نجات دهید؟