Cupid Bingo: Valentines Day Love Story از سری بازی های تخته ای اندروید که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. ماجرای بازی از این قرار است که شما باید روزانه در مکان های مختلف پازل هایی را که پیش روی شما هستند را حل کنید و هرچه پازل های بیشتری را حل کنید طبیعتا امتیازات بیشتری را بدست می اورید. در این بازی شما با ۷۵ سطح مختلف رو به رو هستید که باید این نکته را فراموش نکنید هرچه به سطوح بالاتر می روید باید سرعت العمل خود را نیز بالاتر ببرید. شما برای بدست آوردن امتیازات بیشتر می توانید روزانه از گوی گردان استفاده کنید که بوسیله ی آن می توانید فرصت های زیادی را برای خود بدست آورید.
دانلود Cupid Bingo: Valentines Day Love Story 1.41 - بازی پازلی فکری اندروید
این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Beautiful Bingo Games by Difference Games LLC برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۷ از ۵ را به خود اختصاص دهد. گرافیک فوق العاده و صداگذاری بی نظیر این بازی جذابیت آن را چندین برابر کرده است بطوریکه می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد.
از دیگر ویژگی های خوب بازی می توان به رایگان بودن و اینکه بازی بدون نیاز به اینترنت قابل اجرا است اشاره کرد، بنابراین شما بدون نیاز به اینترنت در هر زمان و مکانی می توانید بازی را اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های تخته ای هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.